Najlepsze aplikacje bukmacherskie na Android i iOS

Autor Anna Gwiazda Zaktualizowano 17/01/2023

Dziś aplikacje bukmacherskie to oprogramowanie must-have każdego typera. Postawiliśmy kupon we wszystkich aplikacjach dostępnych u polskich bukmacherów online!

I wiesz, co? Faktycznie są responsywne i czytelne… ale nie wszystkie! Sprawdź liderów apek bukmacherskich

Lista najlepszych aplikacji u bukmacherów

Aplikacje Bukmacherskie
BukmacherAndroidiOSDoładowanie kontaPrzejdź
STSTAKTAKTAK Sprawdź
forBETTAKTAKTAK Sprawdź
LVBETTAKTAKTAK Sprawdź
etotoTAKTAKTAK Sprawdź
betclicTAKTAKTAK Sprawdź
PZBukTAKTAKTAK Sprawdź
betfanTAKTAKTAK Sprawdź
fuksiarzTAKTAKTAK Sprawdź

Dobry design, energooszczędność i mała waga sprawiają, że postawienie oraz śledzenie kuponu jest dużo prostsze niż wcześniej. Co prawda, zagraniczni bukmacherzy mają dłuższy staż i mogą się pochwalić lepszą technologią. Jednak nasze polskie – rodzime zakłady bukmacherskie nie liczą się z kosztami inwestując w nowe technologie.

Sprawdź sam, nim postawisz pierwszy zakład!

Zakłady z apką: popularni bukmacherzy mobilni

Podczas, gdy działalność lokali naziemnych jest coraz bardziej retro (choć w Polsce jest wciąż grubo ponad 1000. punktów), zakłady w internecie są zdecydowanie na fali wznoszącej.

Polacy masowo ściągają oprogramowania, a rozwój serwisów online nikogo już nie dziwi. Zainteresowaniem graczy stają się obecnie zakłady na telefon z aplikacją bukmacherską. Moda na natywne apki, na zakłady w Internecie rośnie z każdym miesiącem!

aplikacje bukmacherskie

Gra na urządzeniach mobilnych to gratka zarówno dla początkujących bukmacherów i starych wyjadaczy. Zakłady bukmacherskie o tym wiedzą, dlatego idą z duchem czasu, oto jak testowane są apki bukmacherskie w Polsce:

W tym artykule dowiesz się jakiego typu aplikacje można znaleźć u bukmacherów działających za zgodą Ministra Finansów RP oraz na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Plusy aplikacji bukmacherskich
 • dostęp do obstawiania w dowolnym miejscu i czasie
 • nowoczesny design i przyjemna grafika
 • intuicyjność, funkcjonalność i prostota obsługi
 • wysoki poziom bezpieczeństwa
 • szybkie wpłaty i wypłaty
 • dostęp do wszystkich rynków i funkcji
 • powiadomienia push (opcjonalnie w zależności od aplikacji)
Minusy aplikacji bukmacherskich
 • konieczność dostępu do Internetu
 • wymóg posiadania odpowiedniego telefonu (np. z systemem minimum Android 5.0)
 • większe ryzyko uzależnienia (gra z dowolnego miejsca i o każdej porze

Aplikacje u polskich bukmacherów

Pośród operatorów, którzy oferują zakłady bukmacherskie, aplikacje mobilne stworzyły niemal wszystkie firmy. To w pełni zrozumiałe, ponieważ wymaga tego rynek. Gra z poziomu urządzenia mobilnego jest znacznie bardziej komfortowa. Co istotne dla graczy zakładów bukmacherskich, aplikacja pozwala złożyć zakład o każdej porze dnia i nocy, bez względu na lokalizację. Wystarczy telefon i dostęp do sieci – poprzez Wi-Fi lub pobór danych z pakietu w telefonie.

Poniżej przedstawiam operatorów, którzy w mojej ocenie mają najlepsze aplikacje bukmacherskie. Oczywiście to, jak widzimy apkę, jest kwestią indywidualną i subiektywną, ale można wysnuć pewne wnioski i ocenić aplikacje zakładów bukmacherskich. Opublikowana poniżej tabela wyraźnie pokazuje, kto jest liderem innowacji technologicznych co do obstawiania meczów.

Pamiętaj, że w przypadku Androida plik instalacyjny należy zawsze pobrać ze strony bukmachera. Z powodu regulaminu aplikacje hazardowe nie mogą bowiem pojawić się w Google Play (sklep z aplikacjami dla urządzeń z systemem Android). Żeby pobrać aplikację na zakłady bukmacherskie, należy wejść na stronę operatora z przeglądarki smartfona (np. w przypadku STS jest to strona mobile.sts.pl) i wybrać plik lub przenieść się do sklepu (np. App Store).

Oferta zakładów bukmacherskich w aplikacji mobilnej

Niezależnie od tego, u jakiego operatora będziesz grać przez aplikację zakłady bukmacherskie, otrzymasz dostęp do pełnej oferty. Możesz obstawiać zakłady ze wszystkich dyscyplin sportowych – przedmeczowe i na żywo.

Obstawisz z poziomu aplikacji zakłady sportowe, ale też skorzystasz z innych funkcji konta.

Jeżeli operator daje taką możliwość, najlepsze aplikacje bukmacherskie pozwalają nawet korzystać ze streamingu. Oczywiście dokonasz też natychmiastowych wpłat na konto i wypłat środków na rachunek bankowy. Z poziomu aplikacji, o ile bukmacher ma takie lobby, zagrasz także w innych produktach (m.in. gry karciane, sporty wirtualne). Skorzystasz także z dostępnych funkcji (np. Cash-out) i skontaktujesz się z Biurem Obsługi Klienta bukmachera.

Aplikacje na zakłady bukmacherskie są więc kompletnymi narzędziami i programami do gry. Są nowoczesne, funkcjonalne i intuicyjne. Najlepsze aplikacje bukmacherskie pozwalają też na szybkie i bezpieczne logowanie (m.in. kodem PIN, Touch ID).

Rewolucja w zakładach bukmacherskich

Pod koniec XX wieku miłośnicy zakładów wzajemnych, aby grać wychodzili z domu, przychodzili do lokalu lub na stadion, by na miejscu móc analizować i typować zakłady. Rewolucja technologiczna, której wciąż jesteśmy świadkami, udostępniła typerom na całym świecie:

 1. oferty poszczególnych spółek w internecie
 2. najlepsze aplikacje bukmacherskie na Android i iOS?

Tak. Od tamtej pory (o ile prawo w danym kraju zezwala bukmacherowi na organizację zakładów) gracz w Australii i Berlinie może, nie wychodząc z domu, zakładać się przez telefon.

Aplikacja bukmacherska czy strona mobile?

Pytanie to, mimo, że troszkę trąci myszką, warto zadać. Obecnie każda z legalnie działających firm bukmacherskich tworzy natywne aplikacje bukmacherskie. Niemniej, przeglądarkowe wersje stron bukmacherskich mają się równie świetnie. Udostępniają zazwyczaj pełną ofertę bukmachera i wszystkie dostępne u bukmacherów metody płatności.

Aplikacja natywna jest stworzona pod współpracę z konkretnym systemem (np. Android, iOS lub Windows Phone). Strony mobile są zaprojektowane, by współpracować z przeglądarkami. Można powiedzieć, że są to wyjściowe udogodnienia technologiczne bukmachera, nim pojawi się projekt aplikacji natywnej, która dedykowana jest konkretnym systemom operacyjnym.

Język programowania HTML stron mobile jest zaprojektowany w taki sposób, by w prosty sposób współpracować z rozdzielczością oraz rozmiarem ekranu nośnika, na którym jest wyświetlana.

aplikacja mobile STS

Dzięki wspomnianym właściwościom stronę mobile można odwiedzać z różnorodnych urządzeń, co wpływa bezpośrednio na zwiększenie grona odbiorców. Minusem jest z pewnością wydajność przeglądarkowej wersji strony. Jeżeli moc obliczeniowa telefonu jest duża – działa sprawniej, jeśli mniejsza – wolniej.

O wiele więcej zalet ma natywna aplikacja bukmacherska. Przede wszystkim w kwestii wydajności. Ze względu na doskonałą współpracę z dedykowanym systemem operacyjnym może korzystać w pełni z możliwości urządzenia. Może się okazać, że np. streaming live lub aktualizacja kursów bukmacherskich jest dużo sprawniejsza w aplikacji niż przez stronę mobile.

Ad disclosure
#
5/5

3000 zł Bonus

+ 30 dni gry bez podatku

Bonus cashback 100% od 1 dep. do 1000 zł
Obrót 1x, kurs min. 1.30
Bonus od 2 dep. do 2000 zł
Obrót 2x, kurs min. 1.30
Kurs łączny kuponu 2.50
30 dni gry bez podatku
Metody płatności (4 in total):
skycash.png
dotpay.png
payu.png
paysafecard.png
App availability

Metody płatności w aplikacjach bukmacherskich

Aplikacje bukmacherskie powinny być poddane rzetelnej ocenie, która musi uwzględnić możliwość wykonywania płatności za jej pośrednictwem. Zakłady bukmacherskie zazwyczaj wraz z inauguracją apki umożliwiają opcję płatności mobile. Opublikowana powyżej tabela prezentuje pełną listę bukmacherów online.

Jak łatwo zauważyć, niemal wszyscy umożliwiają doładowania kont bezpośrednio z apki (jedynie Fortuna wyróżnia się w tym względzie – bukmacher udostępnia aplikację, która po wybraniu przez gracza zlecenia transakcji, przekierowuje użytkownika do mobilnej wersji strony, gdzie można zrealizować zlecenie). Bukmacherzy w swoich projektach dla aplikacji używają popularnych kategorii, które ułatwiają nawigację, np.:

 1. Fortuna Zakłady można odnaleźć zakładkę – Wpłaty
 2. forBET – Zasil konto
 3. LVBET – Płatności
fortuna aplikacja

Aplikacja Fortuna menu

wpłata aplikacja LVBET

Wpłata w aplikacji LVBET

Metody płatności w aplikacjach odpowiadają regularnej ofercie bukmachera. Warto zatem, nim apka zostanie ściągnięta, sprawdzić na stronie bukmachera listę płatności.

Metody płatności przez aplikację bukmacherskąDostępność
Przelew bankowy, np. Tpay, DotpayTAK
Karta płatnicza, np. Visa / MastercardTAK
Karty prepaid, np. PaysafecardTAK
Autorskie systemy płatności, jak STSPAYTAK
Szybkie systemy płatności jak RAPIDPAYTAK
BLIK z dostępem do ponad 30 bankówTAK

STS wprowadził interesujący autorski system, umożliwiający zaksięgowanie wpłaty już w 15 min., jest nim – STSPAY. LVBET współpracuje z RAPIDPAY, pośrednikiem umożliwiającym natychmiastowe transfery środków. Deponowanie pieniędzy przez aplikacje bukmacherskie jest łatwiejsze niż przez stronę internetową organizatora zakładów wzajemnych.

Aplikacja bukmacherska: Android czy iOS?

Tworząc najlepsze aplikacje bukmacherskie, firmy muszą uwzględnić charakter aplikacji natywnej – może być ona zaprojektowana wyłącznie dla jednego systemu operacyjnego. Programiści spółek bukmacherskich pracują przede wszystkim nad programami dla urządzeń od Apple oraz Google.

Zazwyczaj zakłady bukmacherskie udostępniają najpierw aplikację dla Android, gdyż system ów jest bardziej powszechny, a następnie dla iOS. Zaprezentowany proces prac jest również związany ze strategią wdrażania funkcjonalnych dla klienta rozwiązań. Projekty są udoskonalane uwzględniając potrzeby graczy oraz ogólne trendy technologiczne.

Pytanie Android czy iOS jest, oczywiście, związane z preferencjami gracza. Dla jednych użytkowników intuicyjne rozwiązania iOS są niezastępowalne, inni wolą uniwersalność i otwartość systemu Android. Niezależnie od preferowanych telefonów aplikacje bukmacherskie powinny udostępniać takie same funkcje oraz pełen dostęp do oferty bukmachera.

Bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej u bukmachera?

W tym miejscu warto również omówić niezwykle ważne zagadnienie bonusu powitalnego dla każdego nowego gracza. Bonusy na start w ofercie bukmachera są zawsze miłą atrakcją zachęcającą do gry, a czasem wręcz osią oferty promocyjnej bukmachera. Przyzwoity pakiet powitalny może być również decydującym argumentem przemawiającym za rejestracją oraz chęcią pozostania w serwisie na dłużej.

Zakłady bukmacherskie w Polsce nie są zbyt chętne do udzielania bonusów tylko z tego względu, że osoba zdecydowała się pobrać oraz używać apkę. Powodem może być fakt, że aplikacje bukmacherskie są dość dobrze przemyślanym narzędziem do obstawiania.

Zazwyczaj przyjaznemu interfejsowi towarzyszy również wysoka funkcjonalność. Więc raczej nikogo nie trzeba przekonywać do pobierania oraz instalowania aplikacji. Trudności w wypromowaniu oferty mają z pewnością spółki, które nie zaprojektowały dedykowanej aplikacji. Do nich należy np. etoto, które zachęca do korzystania ze strony mobile oferując bonusy oraz konkursy.

Ad disclosure
#
4/5

2000 zł Bonus

+ 33 dni gry bez podatku

Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
przelewy24.png
paysafecard.png
App availability

Menu aplikacji bukmacherskiej

Aplikacja bukmacherska powinna być funkcjonalnym odpowiednikiem macierzystego serwisu bukmacherskiego. Z tego względu powinny tutaj znajdować się wszystkie informacje związane z tym jak grać. Znalezienie kategorii „menu” tuż po otwarciu aplikacji jest jednym z kluczowych etapów nawigowania więc bardzo ważne jest, aby była czytelnie wyeksponowana.

Oczywiste jest, że intuicyjne rozwiązania muszą swobodnie przeprowadzać gracza przez wszystkie aspekty gry. Zatem nie powinno stanowić problemów znalezienie:

Dodatkowo ekspozycja menu na pierwszym planie oraz wyciemnienie ofert o krzykliwych barwach w tle jest tą zaletą aplikacji, która znacznie dystansuje regularny serwis bukmacherski. Czasem próby odnalezienia podstawowych funkcji witryny w chaotycznie prezentowanych promocjach, stanowi duże wyzwanie dla typera i znacznie obniża komfort gry.

Szczególnie polskie serwisy bukmacherskie lubują się w estetyce przypominającej gazetki reklamowe z supermarketu. W aplikacji mobilnej, na szczęście, można uniknąć tego typu designerskich wpadek, gdyż wymaga tego sama funkcja narzędzia. Przejrzystość treści, szybki dostęp do oferty i możliwość swobodnego nawigowania między dyscyplinami, rynkami, a obstawianiem kuponów – również zakłady live – są gwarancją sukcesu aplikacji bukmacherskich.

Ad disclosure
#
STS
5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Metody płatności (5 in total):
visa.png
mastercard.png
blik.png
paysafecard.png
dotpay.png
App availability

Jak pobrać aplikacje bukmacherskie na Android i iOS?

Zagadnienie pobierania aplikacji bukmacherskich wymaga kilka słów wstępu. Po pierwsze mimo tego, że zakłady bukmacherskie w Polsce mające zgodę Ministra Finansów na prowadzenie działalności, legalnie udostępniają swoje aplikacje, próżno ich szukać w Google Store.

Wynika to z polityki Google i prawodawstwa w Polsce, które ogranicza reklamowanie usług związanych z zawieraniem zakładów wzajemnych. Jak zatem pobrać aplikację? Należy zalogować się na stronę bukmachera i pobrać apkę bezpośrednio z jego serwisu. Przed jej pobraniem należy jednak przygotować urządzenie:

Dużo łatwiej pobrać aplikację na iOS, gdyż łatwo ją odnaleźć w sklepie Apple:

FAQ

Gdzie pobrać najlepsze aplikacje bukmacherskie?

Warto pamiętać, że aplikacje bukmacherskie należy pobierać z wiarygodnych źródeł. W tym momencie na czele naszej stawki jest STS or LVBET, które oferują bardzo dopracowane apki.

Co warto sprawdzić przed pobraniem aplikacji?

Przed pobraniem aplikacji mobilnej najważniejsze jest sprawdzenie oferty, produktów i promocji bukmachera w jego regularnym serwisie. Dodatkowo sprawdź, czy apka bukmacherska jest kompatybilna z Twoim telefonem.

Czy transakcje za pośrednictwem aplikacji mobilnej są bezpieczne?

Płatności w aplikacjach bukmacherskich są bezpieczne. Każdy wiarygodny bukmacher znajduje się na liście Ministerstwa Finansów RP, w ten sposób można ocenić jego wypłacalność. Uczciwi bukmacherzy udostępniają również na swojej stronie internetowej informacje o odpowiednich certyfikatach i zabezpieczeniach.

Jakie są najważniejsze zalety aplikacji bukmacherskiej?

Zaletą aplikacji mobilnej jest przede wszystkim wygoda używania. Dzięki niej można mieć dostęp zawsze i wszędzie do pełnej oferty bukmachera z urządzenia mobilnego. Nie trzeba się logować w serwisie, by na bieżąco śledzić postawiony kupon. Dzięki transmisją live dostępnym w aplikacji, możliwe jest oglądanie na żywo rozgrywek bezpośrednio z telefonu lub tabletu.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.