Najlepsze aplikacje bukmacherskie na Android i iOS – TOP 10

Dziś aplikacje bukmacherskie to oprogramowanie must-have każdego typera. Postawiliśmy kupon we wszystkich aplikacjach dostępnych u polskich bukmacherów online!

I wiesz, co?

Faktycznie są responsywne i czytelne… ale nie wszystkie! Sprawdź liderów apek bukmacherskich

Lista najlepszych aplikacji bukmacherskich

Aplikacje Bukmacherskie / Tabela
APLIKACJE BUKMACHERSKIE
BONUS
ANDROID
iOS
DOŁADOWANIE KONTA
 
STS1469 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
Totalbet5040 złAndroidniedostępnaDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
forBET2200 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
LVBET3333 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
etoto1500 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
Totolotek500 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
betclic550 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
PZBuk500 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
betfan600 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź
fuksiarz500 złAndroidiOSDOŁADOWANIE KONTAOpinieSprawdź

Dobry design, energooszczędność i mała waga sprawiają, że postawienie oraz śledzenie kuponu jest dużo prostsze niż wcześniej. Co prawda, zagraniczni bukmacherzy mają dłuższy staż i mogą się pochwalić lepszą technologią. Jednak nasze polskie – rodzime zakłady bukmacherskie nie liczą się z kosztami inwestując w nowe technologie.

Sprawdź sam, nim postawisz pierwszy zakład!

Zakłady w Internecie z natywną apką: Polacy masowo ściągają oprogramowania

Podczas, gdy działalność lokali naziemnych jest coraz bardziej retro (choć w Polsce jest wciąż grubo ponad 1000. punktów), zakłady w internecie są zdecydowanie na fali wznoszącej. Polacy masowo ściągają oprogramowania, a rozwój serwisów online nikogo już nie dziwi. Zainteresowaniem graczy stają się obecnie zakłady na telefon z aplikacją bukmacherską.

Moda na natywne apki, na zakłady w Internecie rośnie z każdym miesiącem!

aplikacje bukmacherskie

Gra na urządzeniach mobilnych to gratka zarówno dla początkujących bukmacherów i starych wyjadaczy. Zakłady bukmacherskie o tym wiedzą, dlatego idą z duchem czasu, oto jak testowane są apki bukmacherskie w Polsce:

 • Firmy optymalizują strony internetowe, by w prosty sposób współpracowały z telefonami oraz tabletami
 • W międzyczasie zakłady bukmacherskie przygotowują premierę swojej pierwszej aplikacji
 • Inni, mając już udostępnioną dla graczy aplikację natywną na Android, sprawdzają jej skuteczność, by zaprojektować jeszcze bardziej funkcjonalną apkę na iOS

W tym artykule dowiesz się jakiego typu aplikacje można znaleźć u bukmacherów działających za zgodą Ministra Finansów RP oraz na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Aplikacje u polskich bukmacherów

Opublikowana poniżej tabela wyraźnie pokazuje, kto jest liderem innowacji technologicznych co do obstawiania meczów.

 • Fortuna, która wprowadziła na polski rynek w 2012 roku zakłady wzajemne w internecie zdaje się wciąż trzymać rękę na pulsie,
 • Zaprojektowanie oraz wdrożenie aplikacji Windows Phone jest z pewnością dowodem dalekowzroczności w myśleniu o rozwoju branży bukmacherskiej online.

Jednak trudno jednoznacznie określić intencje konkurentów biznesowych Fortuny. Jako probierz strategii rozwoju technologicznego firm oraz perspektywicznego myślenia o potrzebach odbiorców, wybraliśmy właśnie opinie na temat mało popularnego oprogramowania – Windows Phone. Fortuna zainwestowała w aplikację.

A co myślą o Windows Phone inni bukmacherzy?

Oferta bukmacherów w aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie chętnie dzielą się informacjami dotyczącymi usług dlatego dopytaliśmy konkretnych operatorów. Szczerość niektórych nas wręcz zaskoczyła.

 1. LVBET podkreśla, że codziennie pracują nad kolejnymi udogodnieniami dla klientów oraz, że nie wykluczają takiej opcji.
 2. forBET jest bardziej zasadniczy w tej kwestii i po prostu nie planuje projektu dla Windows Phone.
 3. Milenium Zakłady stwierdziło natomiast, że Windows Phone jest już wymarłym systemem i nie są planowane działania w tym kierunku.

Wnioski płynące z analizy odpowiedzi konsultantów nasuwają się same. Spółki mają bardzo odmienne wyobrażenia związane z dostępem do oferty bukmacherskiej dla różnych grup odbiorców.

Wspólna wszystkim firmom z zakładami sportowymi jest jednak potrzeba rozwoju technologicznego w kierunku popularnych systemów jak Android oraz iOS.

 1. Najłatwiej stwierdzić ów trend obserwując choćby Totalbet. Nieledwie w lipcu 2018 roku spółka rozpoczęła działalność i w tym samym roku udostępniła aplikację na Android.
 2. Podobną strategię przyjął PZBuk. Nowy polski bukmacher otworzył serwis jesienią 2018 roku, natychmiast zoptymalizował stronę na urządzenia mobilne, a kilka miesięcy później wypuścił aplikacje bukmacherskie na Android i iOS.

Rewolucja w zakładach bukmacherskich

Pod koniec XX wieku miłośnicy zakładów wzajemnych, aby grać wychodzili z domu, przychodzili do lokalu lub na stadion, by na miejscu móc analizować i typować zakłady. Rewolucja technologiczna, której wciąż jesteśmy świadkami, udostępniła typerom na całym świecie:

 1. oferty poszczególnych spółek w internecie
 2. najlepsze aplikacje bukmacherskie na Android i iOS ?

Tak. Od tamtej pory (o ile prawo w danym kraju zezwala bukmacherowi na organizację zakładów) gracz w Australii i Berlinie może, nie wychodząc z domu, zakładać się przez telefon.

Aplikacja bukmacherska natywna czy strona mobile?

Pytanie to, mimo, że troszkę trąci myszką, warto zadać. Obecnie każda z legalnie działających firm bukmacherskich tworzy natywne aplikacje bukmacherskie. Niemniej, przeglądarkowe wersje stron bukmacherskich mają się równie świetnie. Udostępniają zazwyczaj pełną ofertę bukmachera i wszystkie dostępne u bukmacherów metody płatności. Aplikacja natywna jest stworzona pod współpracę z konkretnym systemem (np. Android, iOS lub Windows Phone). Strony mobile są zaprojektowane, by współpracować z przeglądarkami. Można powiedzieć, że są to wyjściowe udogodnienia technologiczne bukmachera, nim pojawi się projekt aplikacji natywnej, która dedykowana jest konkretnym systemom operacyjnym. Język programowania HTML stron mobile jest zaprojektowany w taki sposób, by w prosty sposób współpracować z rozdzielczością oraz rozmiarem ekranu nośnika, na którym jest wyświetlana.

totolotek aplikacja android ios

Dzięki wspomnianym właściwościom stronę mobile można odwiedzać z różnorodnych urządzeń, co wpływa bezpośrednio na zwiększenie grona odbiorców. Minusem jest z pewnością wydajność przeglądarkowej wersji strony. Jeżeli moc obliczeniowa telefonu jest duża – działa sprawniej, jeśli mniejsza – wolniej.

O wiele więcej zalet ma natywna aplikacja bukmacherska. Przede wszystkim w kwestii wydajności. Ze względu na doskonałą współpracę z dedykowanym systemem operacyjnym może korzystać w pełni z możliwości urządzenia. Może się okazać, że np. streaming live lub aktualizacja kursów bukmacherskich jest dużo sprawniejsza w aplikacji niż przez stronę mobile.
Kasyno Bonus
forBET
5/5

2.200 zł BONUS

+ 14 dni gry bez podatku

Regulamin

Bonus 100% od 1 dep. do 2000 zł
obrót 2x, kurs min. 2.5
Bonus od 2 dep. do 200 zł
obrót 3x, kurs min. 1.4
14 dni gry bez podatku
obrót x3, kurs min. 1.3

Metody płatności w aplikacjach bukmacherskich

Aplikacje bukmacherskie powinny być poddane rzetelnej ocenie, która musi uwzględnić możliwość wykonywania płatności za jej pośrednictwem. Zakłady bukmacherskie zazwyczaj wraz z inuguracją apki umożliwiają opcję płatności mobile. Opublikowana powyżej tabela prezentuje pełną listę bukmacherów online.

Jak łatwo zauważyć, niemal wszyscy umożliwiają doładowania kont bezpośrednio z apki (jedynie Fortuna wyróżnia się w tym względzie – bukmacher udostępnia aplikację, która po wybraniu przez gracza zlecenia transakcji, przekierowuje użytkownika do mobilnej wersji strony, gdzie można zrealizować zlecenie). Bukmacherzy w swoich projektach dla aplikacji używają popularnych kategorii, które ułatwiają nawigację, np.:

 1. Milenium Zakłady można odnaleźć zakładkę – Wpłaty
 2. forBET – Zasil konto
 3. LVBET – Płatności
Aplikacja LvBet menu

Aplikacja LvBet menu

Wpłaty w Aplikacji LvBet

Wpłaty w Aplikacji LvBet

Metody płatności w aplikacjach odpowiadają regularnej ofercie bukmachera. Warto zatem, nim apka zostanie ściągnięta, sprawdzić na stronie bukmachera listę płatności.

Metody płatności przez aplikację bukmacherską

Dostępność

Przelew bankowy, np. Tpay, Dotpay

check_green

Karta płatnicza, np. Visa / Mastercard

check_green

Karty prepaid, np. Paysafecard

check_green

Autorskie systemy płatności, jak STSPAY

check_green

Szybkie systemy płatności jak RAPIDPAY

check_green

BLIK z dostępem do ponad 30 banków

check_green

STS wprowadził interesujący autorski system, umożliwiający zaksięgowanie wpłaty już w 15 min., jest nim – STSPAY. LVBET współpracuje z RAPIDPAY, pośrednikiem umożliwiającym natychmiastowe transfery środków. Deponowanie pieniędzy przez aplikacje bukmacherskie jest łatwiejsze niż przez stronę internetową organizatora zakładów wzajemnych.

Aplikacja bukmacherska Android czy iOS?

Tworząc najlepsze aplikacje bukmacherskie, firmy muszą uwzględnić charakter aplikacji natywnej – może być ona zaprojektowana wyłącznie dla jednego systemu operacyjnego. Programiści spółek bukmacherskich pracują przede wszystkim nad programami dla urządzeń od Apple oraz Google. Zazwyczaj zakłady bukmacherskie udostępniają najpierw aplikację dla Android, gdyż system ów jest bardziej powszechny, a następnie dla iOS. Zaprezentowany proces prac jest również związany ze strategią wdrażania funkcjonalnych dla klienta rozwiązań. Projekty są udoskonalane uwzględniając potrzeby graczy oraz ogólne trendy technologiczne.

Pytanie Android czy iOS jest, oczywiście, związane z preferencjami gracza. Dla jednych użytkowników intuicyjne rozwiązania iOS są niezastępowalne, inni wolą uniwersalność i otwartość systemu Android. Niezależnie od preferowanych telefonów aplikacje bukmacherskie powinny udostępniać takie same funkcje oraz pełen dostęp do oferty bukmachera.

Bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej?

W tym miejscu warto również omówić niezwykle ważne zagadnienie bonusu powitalnego dla każdego nowego gracza. Bonusy na start w ofercie bukmachera są zawsze miłą atrakcją zachęcającą do gry, a czasem wręcz osią oferty promocyjnej bukmachera. Przyzwoity pakiet powitalny może być również decydującym argumentem przemawiającym za rejestracją oraz chęcią pozostania w serwisie na dłużej.

Zakłady bukmacherskie w Polsce nie są zbyt chętne do udzielania bonusów tylko z tego względu, że osoba zdecydowała się pobrać oraz używać apkę. Powodem może być fakt, że aplikacje bukmacherskie są dość dobrze przemyślanym narzędziem do obstawiania. Zazwyczaj przyjaznemu interfejsowi towarzyszy również wysoka funkcjonalność. Więc raczej nikogo nie trzeba przekonywać do pobierania oraz instalowania aplikacji. Trudności w wypromowaniu oferty mają z pewnością spółki, które nie zaprojektowały dedykowanej aplikacji. Do nich należy np. etoto, które zachęca do korzystania ze strony mobile oferując bonusy oraz konkursy.

Kasyno Bonus
LVBET
4/5

3.333 zł BONUS

+ 20 zł bez depozytu

Regulamin
Bonus od 1. depozytu do 1500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 1500 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
zakład bez ryzyka 333 zł

Menu aplikacji bukmacherskiej

Aplikacja bukmacherska powinna być funkcjonalnym odpowiednikiem macierzystego serwisu bukmacherskiego. Z tego względu powinny tutaj znajdować się wszystkie informacje związane z tym jak grać. Znalezienie kategorii „menu” tuż po otwarciu aplikacji jest jednym z kluczowych etapów nawigowania więc bardzo ważne jest, aby była czytelnie wyeksponowana.

Oczywiste jest, że intuicyjne rozwiązania muszą swobodnie przeprowadzać gracza przez wszystkie aspekty gry. Zatem nie powinno stanowić problemów znalezienie:

 • Zakładów przedmeczowych
 • Obstawiania na żywo
 • Metod płatności, jak bukmacher Tpay
 • Aktualnych promocji

Dodatkowo ekspozycja menu na pierwszym planie oraz wyciemnienie ofert o krzykliwych barwach w tle jest tą zaletą aplikacji, która znacznie dystansuje regularny serwis bukmacherski. Czasem próby odnalezienia podstawowych funkcji witryny w chaotycznie prezentowanych promocjach, stanowi duże wyzwanie dla typera I znacznie obniża komfort gry. Szczególnie polskie serwisy bukmacherskie lubują się w estetyce przypominającej gazetki reklamowe z supermarketu. W aplikacji mobilnej, na szczęście, można uniknąć tego typu designerskich wpadek, gdyż wymaga tego sama funkcja narzędzia. Przejrzystość treści, szybki dostęp do oferty i możliwość swobodnego nawigowania między dyscyplinami, rynkami, a obstawianiem kuponów – również zakłady live – są gwarancją sukcesu aplikacji bukmacherskich.

Kasyno Bonus
STS
5/5

1.469 zł BONUS

100% od 1 dep. do 1200 zł
200 zł bez ryzyka
29 zł freebet bez depozytu
kod: KODSTSVIP

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames

Regulamin
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych

Jak pobrać aplikacje bukmacherskie na Android i iOS?

Zagadnienie pobierania aplikacji bukmacherskich wymaga kilka słów wstępu. Po pierwsze mimo tego, że zakłady bukmacherskie w Polsce mające zgodę Ministra Finansów na prowadzenie działalności, legalnie udostępniają swoje aplikacje, próżno ich szukać w Google Store. Wynika to z polityki Google i prawodawstwa w Polsce, które ogranicza reklamowanie usług związanych z zawieraniem zakładów wzajemnych. Jak zatem pobrać aplikację? Należy zalogować się na stronę bukmachera i pobrać apkę bezpośrednio z jego serwisu. Przed jej pobraniem należy jednak przygotować urządzenie:

 • Zezwól urządzeniu na pobieranie innych aplikacji niż ze sklepu Google Play.
 • Pobierz aplikację bezpośrednio ze strony bukmachera.
 • Rozpocznij instalację pobranej aplikacji.
 • Gotowe – graj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Dużo łatwiej pobrać aplikację na iOS, gdyż łatwo ją odnaleźć w sklepie Apple:

 • Wejdź na stronę bukmachera i pobierz aplikację lub App Store (w wyszukiwarce wpisując właściwą nazwę aplikacji).
 • Następnie zainstaluj aplikację na urządzeniu, w razie potrzeby potwierdź swoje dane.
 • Otwórz aplikację i wyraź zgodę, aby pobierała informacje o Twojej lokalizacji.
 • Gotowe – graj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

FAQ

Przede wszystkim warto pamiętać, że aplikacje bukmacherskie należy pobierać z wiarygodnych źródeł. Poszukując apki kompatybilnej z Android jest wręcz jedyna możliwość, a dla współpracującej z iOS można urzyć zarówno strony bukmachera, jak i sklepu Apple. Aby zweryfikować status spółki oraz jej wiarygodność wystarczy sprawdzić listę w opublikowanym przez nas rankingu bukmacherów. Pokrywa się ona całkowicie z tą opublikowaną przez Ministerstwo Finansów RP. Na czele naszej stawki jest LVBET, który ma w tej chwili najwyższy bonus powitalny na rynku.

Przed pobraniem aplikacji mobilnej najważniejsze jest sprawdzenie oferty bukmachera w jego regularnym serwisie. Aplikacja to zazwyczaj narzędzie dużo lepiej zaprojektowane do gry niż serwis bukmacherski. Dużo korzystniejsze dla gracza funkcje w połączeniu z pełną ofertą bukmacherską mogą być nie lada gratką dla typera. Najważniejsza przed pobraniem jest weryfikacja oferty, produktów oraz promocji.

Jeśli ktokolwiek używał aplikacji banku do zlecania bezgotówkowych transakcji dobrze wie, jak bardzo ułatwiają one życie. Kwestie bezpieczeństwa są również łatwe do sprawdzenia. Każdy wiarygodny bukmacher znajduje się na liście Ministerstwa Finansów RP lub można sprawdzić ranking SBR, aby ocenić jego wypłacalność. Uczciwi bukmacherzy udostępniają również na swojej stronie internetowej informacje o odpowiednich certyfikatach i zabezpieczeniach.

Zaletą aplikacji mobilnej jest przede wszystkim wygoda używania. Dzięki niej można mieć dostęp zawsze i wszędzie do pełnej oferty bukmachera z urządzenia mobilnego. Powiadomienia Push, które mogą współpracować ze smartwatchami są dodatkową funkcją przymawiającą na korzyć aplikacji. Nie trzeba się logować w serwisie, by na bieżąco śledzić postawiony kupon. Dzięki transmisją live dostępnym w aplikacji, możliwe jest oglądanie na żywo rozgrywek bezpośrednio z telefonu lub tabletu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~